Черкаська обласна організація партії ‘За майбутнє’ затвердила кандидатів на місцеві вибори

Опубліковано: 20.09.2020
Черкаська обласна організація партії 'За майбутнє' затвердила кандидатів на місцеві вибори

19 вересня у місті Черкаси було проведено загальні збори Черкаської обласної організації політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ».

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомив народний депутат України, керівник Черкаської обласної організації політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ» Антон Яценко.

'За майбутнє' висунули кандидатів на місцеві вибори

19 вересня у місті Черкаси було проведено загальні збори Черкаської обласної організації політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ».Під час зборів затвердили список кандидатів у депутати до обласної ради, районних, міських, селищних, сільських рад та кандидатів на посади міських, селищних, сільських голів на участь у чергових місцевих виборах 25 жовтня 2020 року. А також було затверджено передвиборчу програму.Я йду першим номером в списках політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ» до Черкаської обласної ради та Уманської міської ради.Діючий міський голова Анатолій Бондаренко – міський голова Черкас, який очолює Черкаську міську організацію політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ», буде кандидатом на посаду міського голови Черкас.Кандитатом на посаду Уманського міського голови буде керівник моєї громадської приймальні в Умані, депутат Уманської міської ради Ірина Плетньова.Працюватимемо разом над розбудовою Черкас, Умані та інших міст, селищ і сіл Черкаської області!#ЗАМАЙБУТНЄРЕПОСТ!!!..#АнтонЯценко #Україна #Черкаси #Черкаськаобласть #Умань #розбудоваЧеркаськоїобласті

Posted by Яценко Антон on Sunday, 20 September 2020

Під час зборів затвердили список кандидатів у депутати до обласної ради, районних, міських, селищних, сільських рад та кандидатів на посади міських, селищних, сільських голів на участь у чергових місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.

У Черкасах проведено загальні збори Черкаської обласної організації партії «ЗА МАЙБУТНЄ» (ВІДЕО)

А також було затверджено передвиборчу програму.

Антон Яценко йде першим номером в списках політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ» до Черкаської обласної ради та Уманської міської ради.

Діючий міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, який очолює Черкаську міську організацію політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ», буде кандидатом на посаду міського голови Черкас.

У Черкасах проведено загальні збори Черкаської обласної організації партії «ЗА МАЙБУТНЄ» (ВІДЕО)
У Черкасах проведено загальні збори Черкаської обласної організації партії «ЗА МАЙБУТНЄ» (ВІДЕО)

Кандитатом на посаду Уманського міського голови буде керівник громадської приймальні Антона Яценка в Умані, депутат Уманської міської ради Ірина Плетньова.

Народний обранець зауважив, що разом з Анатолієм Бондаренком та Іриною Плетньовою вони працюватимуть над розбудовою Черкас, Умані та інших міст, селищ і сіл Черкаської області.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.