Відбудований звіринець у “Софіївці” понад рік радує відвідувачів (ВІДЕО)

Опубліковано: 22.09.2020
Відбудований звіринець у "Софіївці" понад рік радує відвідувачів (ВІДЕО)

Звіринець було відновлено в рамках проєкту реконструкції та розбудови дендропарку «Софіївка», який ініціював та реалізував народний депутат України Антон Яценко спільно з керівником його громадської приймальні в місті Умань, депутатом Уманської міської ради Іриною Плетньовою.

Про це парламентар написав на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Оновлений звіринець в дендропарку Софіївка

#ЗАМАЙБУТНЄРадий, що у 2019-му році спільно з керівником моєї громадської приймальні в місті Умань, депутатом Уманської міської ради Ірина Плетньова вдалось відбудувати звіринець, заснований графом Потоцьким.Понад рік мешканцями історичної частини «Софіївки» є благородні олені, декоративні мунтжаки, граційні лані, для яких створено всі необхідні умови.Далі будеРЕПОСТ!!!..#АнтонЯценко #Україна #Умань #Софіївка #звіринець #реконструкціяісторичноїСофіївки #парк

Posted by Яценко Антон on Tuesday, 22 September 2020

“Радий, що у 2019-му році спільно з керівником моєї громадської приймальні в місті Умань, депутатом Уманської міської ради Іриною Плетньовою вдалось відбудувати звіринець, заснований графом Потоцьким”, – прокоментував народний обранець.

Понад рік мешканцями історичної частини «Софіївки» є благородні олені, декоративні мунтжаки, граційні лані, для яких створено всі необхідні умови.

На території звіринця, яка складає п’ять гектарів, створено всі комфортні умови для тварин: облагороджено та оснащено усім необхідним, зокрема сучасними і зручними годівницями та поїлками.

А для зручності відвідувачів парку було облаштовано оглядовий майданчик.

Годувати тварин у звіринці заборонено!!!

Адже це шкодитиме їхньому здоров’ю.

Для годівлі тварин призначений спеціальний корм.

Нагадаємо, 27 квітня було відкрито оновлену історичну частину дендропарку “Софіївка”. Ініціатором реконструкції є народний депутат України Антон Яценко.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.