Антон Яценко: “Умань – місто, яке має величезний туристичний потенціал”

Опубліковано: 27.09.2020


Народний депутат України, голова Черкаської обласної організації політичної партії “ЗА МАЙБУТНЄ” Антон Яценко системно працює над розвитком туризму.

В День туризму, парламентар прозвітував про свою роботу у цій сфері на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Системно працюю над розвитком туризму.За роки своєї діяльності мені вдалось ініціювати та реалізувати багато проєктів,…

Posted by Яценко Антон on Sunday, 27 September 2020

За роки депутатської діяльності йому вдалось ініціювати та реалізувати багато проєктів, спрямованих на розвиток туристичної сфери міст Умань, Христинівка і Монастирище.

Зокрема, Умань – місто, яке має величезний туристичний потенціал.

Після відкриття комплексу фонтанів “Перлина кохання”, оновлення площі, набережної, реконструкції історичного парку “Софіївка”, створення фентезі-парку “Нова Софіївка, галереї доповненої реальності “УМАНЬARt”, музею кораблів та дитячого містечка “Чорна перлина, які ввійшли до Національного реєстру рекордів України, кількість туристів до Умані щороку зростає.

Також народний обранець анонсував відкриття парку “Хащі”, Долини водоспадів у “Софіївці” та нової частини парку “Нова Софіївка”, які теж приваблюватимуть туристів.

А це робочі місця, розвиток готельно-ресторанного бізнесу, збільшення надходжень до міського бюджету, тощо.

Законотворець зауважив, що разом з кандидатом на посаду Уманського міського голови від партії «ЗА МАЙБУТНЄ» Іриною Плетньовою вони будуть і надалі працювати над розвитком Умані.

Нагадаємо, у 2019 році обсяги надходжень туристичного збору до бюджету міста Умань зросли майже у 9 разів (2,5 млн грн), в порівнянні з 2018 роком (292 тис грн).

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.