“Кожен має право почути навколишній світ” – Антон Яценко

Опубліковано: 27.09.2020

27 вересня, у Міжнародний день глухих, народний депутат України Антон Яценко прозвітував про свою роботу в цьому напрямку.

Протягом своєї депутатської діяльності Антон Володимирович постійно переймається питанням лікування дітей з вадами слуху на державному рівні.

Завдяки постійним зверненням та ініційованими народним депутатом пропозиціям, які були враховані при формуванні Державного бюджету України, Урядом було відновлено бюджетне фінансування для закупівлі систем імплантаційного слухопротезування та забезпечення лікування дітей-інвалідів із незворотніми вадами слуху в Інституті отоларингології ім. проф. О. С. Коломійченка Національної академії медичних наук України.

Какой приучить ребенка к слуховому аппарату? Привыкание и адаптация.
Кожен має право почути навколишній світ

А саме, у рамках програми “Діагностика і лікування захворювань із впровадженням експериментальних та нових медичних технологій, спеціалізована консультативно-поліклінічна допомога, що надається науково-дослідними установами Національної академії медичних наук України” для закупівлі систем імплантаційного слухопротезування та забезпечення лікування дітей-інвалідів із незворотніми вадами слуху в Інституті отоларингології ім. проф. О. С. Коломійченка Національної академії медичних наук України.

Нардеп зазначив, що ця програма діє з 2017-го року.Завдяки відновленню державного фінансування було проліковано понад 800 дітей з вадами слуху.

Чтобы поддержать дочурку, брутальный папа сделал себе тату в виде слухового  аппарата
Кожен має право почути навколишній світ

Станом на 27.09.2020 року за даними Інституту отоларингології ім. проф. О.С. Коломійченка НАМН України в черзі на проведення кохлеарної імплантації перебувають 168 дітей, а на заміну мовного процесору – 88 дітей.

Парламентар пообіцяв і далі допомагати хворим з вадами слуху.

Антон Яценко закликав усіх небайдужих долучатись до цієї справи

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.