Уманчани Ярослав Жмуденко і Кирило Юрченко стали чемпіонами України з настільного тенісу.

Опубліковано: 27.09.2020

Сьогодні, 27 вересня, два уманчанина Ярослав Жмуденко і Кирило Юрченко стали чемпіонами України з настільного тенісу.

Привітали чемпіонів на своїй сторінках Фейсбук депутат Уманської міської ради Ірина Плетньова та народний депутат України Антон Яценко

Два уманчанина Ярослав Жмуденко і Кирило Юрченко стали чемпіонами України з настільного тенісу

Нагадаємо, що 25 років тому на базі Уманського сільскогосподарського інституту був відкритий клуб настільного тенісу “Тайфун”. Клуб з якого вийшли чемпіони України та призери міжнародних змагань, спортсмени якого донині грають в українському чемпіонаті і за його межами.

Ярослав Жмуденко, Яна Жмуденко, Кирило Юрченко та Степан Мул – “тайфуновці”, які брали участь в чемпіонатах світу і Європи. Ярослав в свою чергу є найсильнішим учнем клубу та гордістю Черкащини. Дмитро Писар, теж був причетний до клубу “Тайфун”, коли в одинадцятирічному віці уклав свою першу спортивну угоду з уманським клубом.

Натхненна праця та яскраві результати: Клубу настільного тенісу «Тайфун»  Уманського НУС – 25 років - Уманський національний університет садівництва
Два уманчанина Ярослав Жмуденко і Кирило Юрченко стали чемпіонами України з настільного тенісу

“Тайфун” – це перш за все дисципліна і порядність, що кожному закладають з великою любов’ю до справи тренери Чернобаб Іван Федорович і Голубєв Юрій Володимирович.

“Тайфун” – це приємні спогади участі в дитячих змаганнях. “Тайфун” – це більш, ніж теніс. “Тайфун”, з ювілеєм тебе!

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.