На Шполянщині засудили жінку, яка побила неповнолітнього посеред школи

Опубліковано: 28.09.2020
На Шполянщині засудили жінку, яка побила неповнолітнього посеред школи
фото тематичне

Вироком Шполянського районного суду від 14 вересня  2020  року до покарання у вигляді штрафу засуджено 28-річну жительку Шполянського району за умисне завдання побоїв неповнолітньому. Про це інформує “Шполяночка +”.

– Так, у березні поточного року молода жінка на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин через конфлікт, що виник між дітьми, в приміщенні навчального класу одного із НВК під час уроку фізики у учнів 9 класу, за відсутності вчителя підійшла до неповнолітнього учня, та в ході сварки з ним, в присутності інших дітей, ударила дитину долонею по щоці та по потилиці, – повідомляє начальник Шполянського відділу Смілянської місцевої прокуратури Ольга Плетінь. 

Приводом для зазначених дій став конфлікт між неповнолітнім потерпілим та племінницею зловмисниці, який жінка вирішила розв’язати шляхом нанесення побоїв чужій дитині.

Прокурором у судових дебатах відзначено, що кримінальне правопорушення було вчинено кривдницею за обтяжуючих обставин, передбачених ст. 67 КК України, адже кримінальне правопорушення було вчинене у присутності інших дітей. За вчинене жінка понесе кримінальну відповідальність за ч. 1 ст. 126 КК України, а саме – за умисне завдання побоїв які завдали фізичного болю і не спричинили тілесних ушкоджень потерпілому.

Джерело: Про Все

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.