У Всесвітній день серця Антон Яценко прозвітував про свою допомогу хворим людям

Опубліковано: 29.09.2020

Народний депутат України Антон Яценко постійно допомагає лікарням необхідними медикаментами та обладнанням, яке дозволяє зробити якісну діагностику роботи серця, виявити серцеві захворювання та вчасно вжити заходів для їх лікування.

Парламентар постійно допомагає лікарням необхідними медикаментами та обладнанням, яке дозволяє зробити якісну діагностику роботи серця, виявити серцеві захворювання та вчасно вжити заходів для їх лікування.

У Всесвітній день серця Антон Яценко прозвітував про свою допомогу хворим людям

Сьогодні, у Всесвітній день серця, Антон Яценко прозвітував про свою роботу. Довгий час парламентар працює над вирішенням питання фінансування для лікування дитячих захворювань на законодавчому рівні.

Таким чином, Законом України №2629-VIII від 23.11.2018 «Про Державний бюджет України на 2019 рік» було враховано подані мною пропозиції і ЗБІЛЬШЕНО фінансування галузі охорони здоров’я майже на 5,5 млрд грн, в тому числі:

➡ 138 млн грн – на закупівлю лікарських засобів та медичних виробів для лікування дорослих та дітей із серцево-судинними та судинно-мозковими захворюваннями. Зокрема, серцевих клапанів та оклюдерів для проведення операцій на серці дітям з вродженими вадами серця тощо;

➡ майже 700 млн грн – на лікування громадян України за кордоном. Збільшення фінансування дасть змогу пацієнтам, які потребують лікування за кордоном, прискорити терміни очікування на одержання лікування в закордонних медичних закладах.

А також протягом депутатської діяльності Антона Яценка було надано допомогу лікарням, а саме:

➡ Христинівську центральну районну лікарню забезпечено дефібрилятором та монітором ЕКГ для визначення частоти пульсу і регулярності скорочень серця;

➡ фельдшерсько-акушерський пункт у селі Ягубець Христинівського району було забезпечено кардіографом;

➡ на Уманський пологовий будинок було передано апарат для вимірювання серцебиття дитини;

➡ спільно з Всеукраїнським благодійним фондом “Серце до серця”, який проводив благодійну акцію, нам вдалось забезпечити дитячу лікарню міста Умань електрокардіографом «БІОМЕД» ВЕ300 та монітором пацієнта «БІОМЕД» ВМ800А.

У Всесвітній день серця Антон Яценко прозвітував про свою допомогу хворим людям

Крім того, у 2018 році Антону Володимировичу вдалось добитись виділення фінансування на закупівлю ангіографічного обладнання, яке дозволить проводити діагностику судин та лікувати практично всі серцево-судинні захворювання у пацієнтів.

Тому незабаром на базі Уманської центральної районної лікарні запрацює ангіографічне відділення.

А також завдяки співпраці народного депутата України Антона Яценка з Благодійним фондом “Сучасне село та місто” Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова забезпечено такими медикаментами:

– препаратами для лікування захворювань дихальних шляхів;

– препаратами для лікування інфекцій органів черевної порожнини, статевих органів, кісток, суглобів, м’яких тканин тощо;

– засобами для лікування доброякісних пухлин передміхурової залози;

– препаратами для нормалізації шлунково-кишкового тракту;

– засобами для усунення симптомів інтоксикації;

– антитромботичними засобами для попередження згортання крові при лабораторних дослідженнях, операціях на серці та судинах, прямому переливанні крові;

– препаратами для зниження артеріального тиску.

“Буду й надалі дбати про здоров’я людей” – запевнив Антон Яценко

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.