В Умані є музей-рекордсмен!

Опубліковано: 30.09.2020

Новостворений музей кораблів в Умані ввійшов до Національного реєстру рекордів України за найбільшу кількість макетів історичних кораблів на одній локації.

В Умані є музей-рекордсмен!

Про це на своїй повідомив один із ініціаторів створення музею кораблів народний депутат України, голова Черкаської обласної організації політичної партії “ЗА МАЙБУТНЄ” Антон Яценко на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Музей кораблів в Умані ввійшов до Національного реєстру рекордів України

Новостворений музей кораблів в Умані ввійшов до Національного реєстру рекордів України за найбільшу кількість макетів історичних кораблів на одній локації.Радий, що на оновленій набережній вдалось відкрити цей унікальний об’єкт, який став родзинкою набережної Осташівського ставу.Ідея відкриття музею належить керівнику моєї громадської приймальні в місті Умань, кандидату на посаду Уманського міського голови від політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ» Ірина Плетньова. А виготовив експонати для музею уманчанин Николай Чистик, який є нашим однопартійцем.Поки в музеї представлено 7 моделей кораблів, а саме:➡"Титанік";➡французький флейт "Анжеліка";➡козацька чайка;➡римська бірема ІІІ ст до нашої ери;➡бригантина "Секрет";➡корабель «Вікторія»;➡дитяче містечко у вигляді піратського човна «Чорна перлина».Зазначу, що це тільки перша частина колекції. У подальшому планується розширення та поповнення іншими моделями кораблів, які відображатимуть історію кораблебудування від давніх часів до нашого часу.Впевнений, завдяки новоствореному музею зросте туристична привабливість міста Умань!Спільно з Іриною Плетньовою будемо і надалі розвивати Умань!РЕПОСТ!!!#ЗАМАЙБУТНЄ..#АнтонЯценко #Україна #Умань #музейкораблів #Чорнаперлина #розвитокУмані #туризм

Posted by Яценко Антон on Wednesday, 30 September 2020

Радий, що на оновленій набережній вдалось відкрити цей унікальний об’єкт, який став родзинкою набережної Осташівського ставу“, – зазначив парламентар.

Ідея відкриття музею належить керівнику громадської приймальні Антона Яценка в місті Умань, кандидату на посаду Уманського міського голови від політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ» Ірина Плетньова.

А виготовив експонати для музею уманчанин Николай Чистик, який теж представляє політсилу “ЗА МАЙБУТНЄ“.

Поки в музеї представлено 7 моделей кораблів, а саме:

 • “Титанік”;
 • французький флейт “Анжеліка”;
 • козацька чайка;
 • римська бірема ІІІ ст до нашої ери;
 • бригантина “Секрет”;
 • корабель «Вікторія»;
 • дитяче містечко у вигляді піратського човна «Чорна перлина».

Народний обранець зазначив, що це тільки перша частина колекції. У подальшому планується розширення та поповнення іншими моделями кораблів, які відображатимуть історію кораблебудування від давніх часів до нашого часу.

“Впевнений, завдяки новоствореному музею зросте туристична привабливість міста Умань!” – додав законотворець.

Він зазначив, що спільно з Іриною Плетньовою вони будуть і надалі розвивати Умань.

Нагадаємо, музей кораблів було відкрито 4 вересня за ініціативи народного депутата України Антона Яценка та керівника його громадської приймальні в місті Умань Ірини Плетньової. Реалізував проєкт уманчанин Микола Чистик. До цього за ініціативи Антона Яценка було оновлено набережну Осташівського ставу. Відкриття відбулось 13 липня 2019 року.

No Comments

  Leave a Reply

  Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.