Антон Яценко: “Будемо робити Черкаську область найрозвиненішою”

Опубліковано: 02.10.2020

Народний депутат України, голова Черкаської обласної організації політичної партії “ЗА МАЙБУТНЄ” Антон Яценко багато працював і працюю для розвитку Черкаської області.

Зокрема, за роки його діяльності було оновлено та побудовано багато об’єктів в містах Умань, Христинівка та Монастирище.

За цей час спільно з керівником його громадської приймальні в Умані, депутатом Уманської міської ради Іриною Плетньовою їм вдалось досягнути неабияких результатів у містах, а також селах і селищах Уманського, Христинівського та Монастирищенського районів.

На своїй сторінці у соціальній мережі Facebook він оприлюднив спільне відео з головою Черкаської міської організації політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ», кандидатом на посаду Черкаського міського голови від цієї політсили Анатолієм Бондаренком.

ЗА МАЙБУТНЄ! Будемо розвивати Черкаську область!

#ЗАМАЙБУТНЄЯк народний депутат, я багато працював і працюю для розвитку Черкаської області.Зокрема, за роки моєї діяльності було оновлено та побудовано багато об’єктів в містах Умань, Христинівка та Монастирище.За цей час спільно з керівником моєї громадської приймальні в Умані, депутатом Уманської міської ради Ірина Плетньова нам вдалось досягнути неабияких результатів у містах, а також селах і селищах Уманського, Христинівського та Монастирищенського районів.З головою Черкаської міської організації політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ», кандидатом на посаду Черкаського міського голови від цієї політсили Анатолій Бондаренко – міський голова Черкас ми об’єдналися заради розбудови Черкас, Умані та інших міст, селищ і сіл Черкаської області.Тому разом будемо сумлінно працювати, щоб зробити Черкаську область найрозвиненішою.Віримо у вашу підтримку!РЕПОСТ!!!..#АнтонЯценко #Україна #Черкаси #Умань #Черкаськаобласть #розвитокЧеркаськоїобласті

Posted by Яценко Антон on Friday, 2 October 2020

З Анатолієм Бондаренком ми об’єдналися заради розбудови Черкас, Умані та інших міст, селищ і сіл Черкаської області“, – зазначив парламентар.

Він додав, що разом з Анатолієм Бондаренком вони будуть сумлінно працювати, щоб зробити Черкаську область найрозвиненішою.

Нагадаємо, Антон Яценко йде першим номером в списках політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ» до Черкаської обласної ради та Уманської міської ради.

Діючий міський голова Анатолій Бондаренко, який очолює Черкаську міську організацію політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ», є кандидатом на посаду міського голови Черкас.

А кандидатом на посаду Уманського міського голови від цієї політсили стала керівник громадської приймальні Антона Яценка в Умані, депутат Уманської міської ради Ірина Плетньова.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.