Автозупинки на Лисянщині стали витворами мистецтва

Опубліковано: 05.10.2020
Автозупинки на Лисянщині стали витворами мистецтва

Замість сіризни – оновлені сучасні автозупинки. Всі, хто проїжджає сьогодні через Бужанку і Кам’яний Брід, у захопленні від побаченого: і очам, і серцю приємно.
Ще донедавна ці автозупинки, як і більшість таких споруд у наших населених пунктах, виглядали вкрай непривабливо: діряві дахи, обдерті, закурені стіни з нецензурними «автографами», недопалки під ногами. Занапащені об’єкти ніяк не влаштовували ні жителів сіл, ні керівництво об’єднаної територіальної громади. Тож рішення про облагородження автозупинок довго не визрівало. Його підтримали місцеві орендарі земель – Володимир Попко, Сергій Джугля, Віктор Зінченко, які виступили спонсорами ремонтних робіт. Організаційні питання взяв на себе виконавчий комітет Бужанської сільської ради.
Тепер споруди зупинок, замість радянських типових форм, у кожному селі мають своє обличчя. У Бужанці вподобали класичний стиль, а в Кам’яному Броді дали волю художнім фантазіям – місцева майстриня Лідія Попова розмалювала її яскравими картинами, в яких можна впізнати кам’янобрідські пейзажі. До того ж, біля зупинок поклали плитку і встановили сміттєві урни.

Автозупинки на Лисянщині стали витворами мистецтва


Голова Бужанської ОТГ Валентина Стадник говорить, що, мешканців громади, які підтримують корисні ініціативи та роблять усе, щоб життя ставало кращим, стає все більше. Люди розуміють, що лише від них самих залежить їх майбутнє.
Ініціативу бужан підхопили сусіди – босівчани, які перетворили зупинки у справжні картинні галереї. Особливо вражає свою красою малюнок, виконаний сільським фельдшером Наталією Турченюк – Куклінською, біля якого часто зупиняються перехожі, щоб лише помилуватися.

Джерело: Вісті Черкащини

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.