Антон Яценко:”Разом з Євгенієм Данченком будемо розбудовувати Жашківщину”

Опубліковано: 07.10.2020

Народний депутат України, голова Черкаської обласної організації політичної партії “ЗА МАЙБУТНЄ” Антон Яценко повідомив, що він і його команда беруть участь у місцевих виборах, які відбудуться 25 жовтня цього року.

На своїй сторінці у соціальній мережі Facebook він опублікував відповідне відео і попросив жашківчан прийти та підтримати політичну партію «ЗА МАЙБУТНЄ» і кандидата на посаду Жашківського міського голови від цієї політсили Євгенія Данченка.

ЗА МАЙБУТНЄ! Розбудуємо Жашківщину!

Дорогі мешканці Жашківщини!Повідомляю, що наша команда бере участь у місцевих виборах, які відбудуться 25 жовтня цього року.Прошу вас прийти та підтримати нашу політичну партію «ЗА МАЙБУТНЄ» і кандидата на посаду Жашківського міського голови від цієї політсили Євгенія Данченка.Впевнений, спільними зусиллями нам вдасться зробити в Жашкові ті оновлення, які спільно з моєю командою ми вже зробили у містах Умань, Христинівка та Монастирище.І у Жашкові буде гарна площа, повноцінне водозабезпечення, сучасний парк, відремонтовані дороги і багато іншого. А також буде відкрито нові супермаркети, щоб була здорова конкуренція серед продуктових магазинів.Сподіваємось на вашу підтримку, дорогі жашківці!Разом з Євгенієм Данченком будемо розбудовувати Жашківщину#ЗАМАЙБУТНЄРЕПОСТ!!!..#АнтонЯценко #Україна #Жашків #розвиток #розбудоваЖашківщини

Posted by Яценко Антон on Wednesday, 7 October 2020

“Впевнений, спільними зусиллями нам вдасться зробити в Жашкові ті оновлення, які спільно з моєю командою ми вже зробили у містах Умань, Христинівка та Монастирище“, – повідомив народний обранець.

Він зауважив, що тоді у Жашкові буде гарна площа, повноцінне водозабезпечення, сучасний парк, відремонтовані дороги і багато іншого. А також буде відкрито нові супермаркети, щоб була здорова конкуренція серед продуктових магазинів.

“Сподіваємось на вашу підтримку, дорогі жашківці! Разом з Євгенієм Данченком будемо розбудовувати Жашківщину”, – додав парламентар.

Нагадаємо, Антон Яценко йде першим номером в списках політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ» до Черкаської обласної ради та Уманської міської ради.

Євгеній Данченко – кандидат на посаду Жашківського міського голови від цієї ж політсили.

А кандидатом на посаду Уманського міського голови від цієї політсили стала керівник громадської приймальні Антона Яценка в Умані, депутат Уманської міської ради Ірина Плетньова.

Фото з мережі Facebook

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.