
Мер Умані Олександр Цебрій, продовжує грати свою єдину роль «жертви».
Він і з парашутом стрибав, і на вулиці спав, і на велосипеді катався, і на броньовику виступав, і двох своїх клонів зареєстрував на вибори, спеціально подавав неправильні документи в ТВК на реєстрацію в мери Умані. Повідомляє «Корупція в Умані».
Ще нещодавно Цебрій був жертвою режиму, а зараз він – в ролі жертви короновірусу.
Чим ближче до виборів, тим драматичніші і трагічніші ролі в Цебрія.
А більше всього шокує те, що у свою брудну передвибочу аферу він втягнув жителів Умані та трудові колективи.
У своєму відео він розповідає про те що 5 жовтня мав симптоми коронавірусної інфекції. І цього ж дня він як ні в чому не бувало проводив зустрічі з уманчанами.
Зрозуміло, щоб без спецефектів не обійшлось.
Вечір, 5 жовтня. Цебрій на ліжку 80-х знімає селфі та родовжує видавати з себе жертву, розповідаючи, який він нещасний, «пожалійте мене».
А люди, як же ті люди, які стояли поряд з ним 5 жовтня без масок, про них він не подумав, для нього це було неважливо?

Яке він мав право наражати на небезпеку життя та здоров’я жителів Умані?!
Йому на всіх плювати, бо у нього ва в запасі ще 2 Цебрія.
Тож нові «смертельні номери» не за горами.
Уманчани, застерігаємо вас бути пильними. “Короновані” Цебрії небезпечні для вашого здоров’я
Джерело: Вечірня Умань
No Comments