Підготовка до опалювального сезону на Черкащині завершена

Опубліковано: 07.10.2020
Підготовка до опалювального сезону на Черкащині завершена
фото тематичне

Підготовка до опалювального сезону по Черкаській області завершена. Готовність теплових господарств – майже 100%. Про це інформує голова Черкаської ОДА Сергій Сергійчук.

Окремо очільник ОДА зупинився на ситуації у Смілі.

– Зі свого боку Черкаська обласна адміністрація на сьогодні зробила все можливе для того, щоб тепло в домівках мешканців міста з’явилося. Зокрема моїм особистим дорученням Сміла нещодавно таки перерахувала 2,1 млн грн НАК Нафтогазу по договорам реструктуризації заборгованості. Адже 26 сесій міські депутати не приймали необхідних рішень. Це дозволило місту Сміла залишитись споживачем НАКу і продовжити розрахунки по договорам, – розповів Сергійчук.

Але проблема теплопостачального підприємства міста залишається – це наявна заборгованість в сумі 52 млн грн перед АТ Черкасигаз.

У свою чергу ОДА, знаючи цю проблему, розробила і довела під особисті підписи до керівництва міста та підприємства дорожню карту щодо врегулювання боргових зобов’язань та стабільної роботи «Смілакомунтеплоенерго».

Один із пунктів – рекомендація міському голові прийняти програму фінансової підтримки підприємства, в якій передбачити кошти по виконанню гарантійний зобов’язань перед НАК Нафтогаз. А також коштів на погашення боргів перед АТ Черкасигаз, які керівництво міста повинне було перерахувати ще в кінці 2019 року (7,8 млн), коли отримували державну допомогу (16,1 млн).

Крім того, ОДА неодноразово рекомендувала міській владі врегулювати взаємовідносини з газопостачальними компаніями. Адже «Смілакомунтеплоенерго» перебуває у комунальній власності територіальної громади міста.

Однак мешканці міста знову стали заручниками бездіяльності Смілянської міськради і блокування депутатами прийняття необхідних рішень по забезпеченню людей теплом.

Джерело: Про Все

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.