Звенигородські лісівники обладнали джерело

Опубліковано: 12.10.2020
Звенигородські лісівники обладнали джерело

На території Звенигородщини є чимало водних джерел. На жаль, останнім часом зафіксоване повсюдне їх ослаблення, забруднення і навіть пересихання. Тож, намагаючись запобігти їх зникненню і сподіваючись привернути увагу краян до проблеми водних ресурсів, працівники ДП «Звенигородське лісове господарство» приділяють багато уваги збереженню і облаштуванню існуючих джерел. От і нещодавно завдяки лісівникам ожило джерело, розташоване при в’їзді до Звенигородки з боку Вільховця. Вода тут здавна відома своїми чудовими смаковими цілющими властивостями. Приїздять по неї з інших районів і навіть самих Черкас. Та біда в тому, що навести лад у цій місцині, котра належить до Вільховецького лісництва, було нікому – надто віддалена вона від населених пунктів.
На джерело, ознайомлюючись з лісовими угіддями, звернув увагу не так давно призначений директором Звенигородського лісгоспу Іван Бас. З ініціативи Івана Вікторовича спочатку окультурили прилеглу до джерела місцину. Передусім, збудувавши довкола джерела своєрідну альтанку та налагодивши безпечний спуск до нього через надто крутий схил, проклали тут містки та доріжки. І навіть створили своєрідну зону відпочинку для охочих побувати на природі. А ще помістили тут спеціальний стенд з картографічними даними та показниками щодо якості джерельної води.
Але й на цьому не зупинилися, організувавши на прилеглій території толоку, в якій взяли участь понад три десятки працівників лісгоспу разом з директором. Оскільки за їх прикладом до роботи підключилися й місцеві підприємці, рятувальники та небайдужі звенигородчани, спільними зусиллями зуміли належним чином розчистити джерело та звільнити територію від заростів та різного сміття.
Такий масштабний захід лісівників спільно з представниками громади проведено вперше. І, що характерно, – не задля передвиборчого піару, що є характерним сьогодні для осередків деяких політичних партій та кандидатів на ті чи інші посади.

Джерело: Вісті Черкащини

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.