На Черкащині визначили кращого спортсмена вересня

Опубліковано: 13.10.2020
kulish8-1024x721

На Черкащині підбили підсумки спортивного вересня й визначили кращого спортсмена. На звання кращого спортсмена вересня претендували 10 кандидатів, а саме: велосипедист Віталій Новаковський, гімнасти Назар Чепурний та Ілля Ковтун, дзюдоїст Артур Єфремов, Сергій Черних (кінний спорт), веслувальниці Валерія Шарова та Ілона Трофімова, стрільці Сергій Куліш, Дмитро Омельяненко та Максим Хроненко.

Експертній комісії при відділенні НОК України в Черкаській області було досить складно обрати переможця, оскільки всі спортсмени мають гарні результати та гідні звання кращого. У результаті тривалого обговорення перемогу у вересні виборов стрілець Сергій Куліш та його тренер Віктор Нагній. Кращий спортсмен та тренер місяця отримають відзнаку та грошову премію від відділення Національного олімпійського комітету України в Черкаській області.

Сергій Куліш на Відкритому чемпіонаті України з олімпійських вправ імені ЗТУ А.П.Кукси зі стрільби кульової у Вінниці виборов в особистих змаганнях «золото» та «срібло». Він посів перше місце у вправі МГ-6 (стрільба з малокаліберної гвинтівки: 120 пострілів з трьох положень: стоячи, з коліна, лежачи) та здобув «срібло» у фіналі вправи ГП-6 (стрільба з пневматичної гвинтівки: 60 пострілів з положення стоячи). Також спортсмен встановив два неймовірні рекорди України: у кваліфікації вправи МГ-6 набрав 1184 оч., а у фіналі цієї ж вправи – 467,3 оч., що на 2 очки більше, ніж рекорд світу. Тренує його Віктор Нагній.

Про це інформує Відділення НОК України в Черкаській області

Джерело: ВиЧерпно

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.