Черкащанки, які подолали рак, розповіли три історії одужання та віри

Опубліковано: 20.10.2020

Черкащанки, які подолали рак, розповіли три історії одужання та віриКолаж: Суспільне

Трьох черкащанок – Світлану Геращенко, Тамару Баранецьку та Ольгу Литвиненко, які захворіли на рак молочної залози, хвороба застала зненацька. Вони не здалися й подолали її. З нагоди Всеукраїнського дня боротьби з раком молочної залози Суспільне Черкаси зібрало три історії одужання та віри.https://www.youtube.com/embed/zi7HcB0NIzk?enablejsapi=1

Черкащанка Світлана Геращенко розповіла, що про рак молочної залози дізналася у тридцять сім років. Випадково на медогляді виявили ущільнення, тоді запропонували обстежитися. Все закінчилося в операційній. Операція була вдалою. З того часу минуло дванадцять років. Нині жінка має двох онуків і бачить натхнення у природі та паломницьких подорожах. Жінка вважає, що побороти цю хворобу можна – варто не зволікати та не боятися діагнозу.

“Життя чудове і воно продовжується. Якщо людина постійно нервує, думає, що буде погано і вже кінець, то мозок отримує це завдання, на цьому дійсно кінець. Якщо мозок отримує сигнал – все добре і це просто чергова перешкода, яку треба побороти та йти далі – вони подолають хворобу та йдуть далі”, – розповіла пані Світлана.Три історії одужання та віри розповіла черкащанки, які подолали ракСуспільне: Черкаси

Тамара Баранецька та Ольга Литвиненко – ті, хто надихають таких жінок, як Світлана, боротися з хворобою та жити повноцінно.

Пані Тамара понад 10 років очолює громадську обласну організацію “Я не сама”. Вона не з розповідей знає, що відчувають жінки, тому що двадцять років тому поборола рак молочної залози.

“Я була налаштована лікуватися. Я знала, що все повинно бути добре. Я свою сім’ю заспокоювала, я їх підтримувала, а вони мене підтримували. Я вселяла у них віру, що лікарі допоможуть”, – каже жінка.

Черкащанка Ольга Литвиненко вважає, що діагноз “рак” – не найстрашніше що може бути в житті. І якщо вже потрапили в лікарню й зробили операцію – значить вам даний шанс, щоб ви жили далі.https://www.facebook.com/v2.8/plugins/video.php?app_id=2581849931908443&channel=https%3A%2F%2Fstaticxx.facebook.com%2Fx%2Fconnect%2Fxd_arbiter%2F%3Fversion%3D46%23cb%3Df2b5e7508961574%26domain%3Dsuspilne.media%26origin%3Dhttps%253A%252F%252Fsuspilne.media%252Ff24b8ef22baf56c%26relation%3Dparent.parent&container_width=928&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fsuspilne.cherkasy%2Fvideos%2F841400380016817&locale=uk_UA&sdk=joey&width=500

Лікар-мамолог П’ятого черкаського міського центру медико-санітарної допомоги Ігор Поторжанський розповів, що спадковість, хвороби репродуктивної сфери, гормональні порушення – те, що може вплинути на новоутворення в молочній залозі. За словами лікаря, особливо уважними мають бути жінки після 45 років, яким слід проходити обстеження раз на рік.

Зі слів Ігоря Поторжанського, хворобу подолати можна, якщо не зволікати та вчасно звернутися до лікаря.

Джерело: Суспільне

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.