Під наглядом поліції: бюлетені для голосування передали виборчим комісіям Черкащини

Опубліковано: 21.10.2020

Під наглядом поліції: бюлетені для голосування передали виборчим комісіям ЧеркащиниСуспільне: Черкаси

Бюлетені для голосування до райрад передали сільським, селищним і міським виборчим комісіям. Про це Суспільному розповіла голова Черкаської районної ТВК Любов Здоровенко.https://www.youtube.com/embed/gJvIlCfEygU?enablejsapi=1

Обломбоване приміщення, де зберігаються бюлетені, відчиняють під наглядом поліції і членів комісії. Розмір пакунків з бюлетенями залежить від кількості виборців на окремій дільниці.

Загалом бюлетені отримали 25 міських і селищних ТВК. На черзі – представники Соснівської районної територіальної виборчій комісії у Черкасах.

“Місто Черкаси – це ще 125 дільниць. До Черкаського району приєднався Чигиринський, Кам`янський , Смілянський і частина Корсунь-Шевченківського, Канівського і Городищенського, загалом 416 дільниць”, – зазначила Любов Здоровенко.Під наглядом поліції: бюлетені для голосування передали виборчим комісіям ЧеркащиниСуспільне: Черкаси

Пакунки складають у спеціальне авто. В дорозі до ТВК бюлетені супроводжує поліція.

“Там їх розфасують по округам, потім розмістять у “глухому” приміщені, закриють і опломбують до моменту роздачі по ТВК”, – розповів голова Соснівської районної ТВК у місті Черкаси Дмитро Чухрій.

Цьогоріч місцеві вибори відбудуться 25 жовтня. Черкащани зможуть проголосувати не лише за політичну силу, а й за конкретного кандидата. В бюлетені до районної, так як і до міської, селищної, сільської і обласної рад, буде дві відмітки.Під наглядом поліції: бюлетені для голосування передали виборчим комісіям ЧеркащиниСуспільне: Черкаси

“Якщо людина ставить відмітку за партію і не ставить за кандидата – цей бюлетень проходить, а якщо лише за кандидата – бюлетень вважається зіпсованим”, – зазначив Дмитро Чухрій.

Зі слів Любові Здоровенко, звозити бюлетені до Черкаської районної територіальної виборчої комісії розпочнуть 26 або 27 жовтня. Все буде залежати від того, як швидко представники дільничних комісій опрацюють чотири види бюлетенів.

Джерело: Суспільне

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.