Ще один ґвалтівник з партії «Слуга народу» йде в депутати

Опубліковано: 22.10.2020
Ще один ґвалтівник з партії «Слуга народу» йде в депутати

Непроста ситуація склалась на Монастирищині. За місяць до виборів на території Монастирищенського району з’явився “парашутист” від партії “Слуга народу” нардеп Нагаєвський Артем. Він відомий тим, що є лобістом та голосував за Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення” – так званий Закон про продаж землі.

Пише сайт Про все.

Також цей чоловік відомий тим, що з 2001 по 2007 року був співвласником Цибулівського цукрового заводу, який після його “господарювання” вирізали та продали на металобрухт, а людей звільнили.
Нагаєвський разом з головою Монастирищенської РДА Миклущаком Ігорем, “відомим меценатом”, як він себе називає, Крохмалем Андрієм та їх «шісткою» Музикою Василем (відомий живодер, який вбивав з автомобіля безпритульних собак і котів), який працює в них на заробітній платі, об’їжджають Монастирищенський район та поливають брудом політичних опонентів.

Питання до цієї четвірки: що конкретно ви зробили для міста Монастирище та Монастирищенського району?
Як народний депутат України Нагаєвський Артем разом з “своєю командою” планує відновити знищений ним Цибулівський цукровий завод?

Всім зрозуміло, що ця група осіб йде у владу тільки з однією метою – віджимати у селян землю та вирізати на металобрухт підприємства району!
P.S. І «розочка на торті». Під №5 в єдиному списку кандидатів в депутати Монастирищенської міської ради від партії “Слуга народу” йде такий собі громадянин Сказалов Віктор Володимирович – раніше судимий житель села Зарубинці. Був засуджений за ст. 152 Кримінального кодексу України (Зґвалтування). Подейкують, що у нього дуже непрості стосунки з «меценатом» Крохмалем.

Зараз з’ясовуємо, що їх пов’язує. Розберемось.
Нагадує фракцію партії «Слуга народу» в Парламенті. Там також є свій депутат-ґвалтівник Іванісов. Одним словом, «ЗЕ-місцеві».

А какая разница?

Ще один ґвалтівник з партії «Слуга народу» йде в депутати

Джерело: Рідний Край

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.