Черкащани зможуть безкоштовно отримати телефонні консультації лікарів мобільної клініки

Опубліковано: 24.10.2020
elektronnyy-likarnianyy_b3f42_4316998cce7deba6de20bf3b9d165ed8_b3f42_resize_free_850_0

Дистанційно проконсультуватися з лікарями дев’яти спеціалізацій, отримати направлення на аналізи, почути другу думку фахівця, а також отримати попередній діагноз.  Відсьогодні до 1 грудня 2020 року для мешканців області соціально незахищених категорій доступні безкоштовні телемедицинські консультації лікарів Мобільної клініки «Добродок+». Медичну допомогу телефоном у зручний час надають 17 лікарів клініки. Про це повідомляє пресслужба Черкаської ОДА.

Телемедична консультація  – економія часу пацієнтів на дорозі і чергах, без ризику інфікування від інших хворих. У період розповсюдження коронавірусної інфекції цей сервіс допоможе розвантажити лікувальні установи та провести консультування дистанційно. У рамках державно-приватного партнерства із Черкаською ОДА компанія надаватиме безкоштовні послуги протягом тестового періоду до 1 грудня.

Всі лікарі «Добродок+» мають багаторічний досвід роботи в державних та приватних клінік, є практикуючими фахівцями і застосовують сучасні протоколи обстеження і лікування.  Доступні 9 напрямів лікарів: терапевт, сімейний лікар, педіатр, дерматолог, ендокринолог, гастроентеролог, гінеколог, психолог, невролог, отоларинголог.

Для запису на телефонну консультацію пацієнт має зателефонувати на гарячу лінію компанії, назвати прізвище та ім’я та місце проживання. Оператор запропонує спеціаліста та зручний час для консультації.

Гаряча лінія компанії: 0800 330 036.

Більш детально із сервісом можна ознайомитися за покликанням: https://dobrodoc-plus.com

Джерело: ВиЧерпно

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.