УВАГА!В Умані готується зрив виборів!

Опубліковано: 24.10.2020

Сьогодні у місто Умань, у хостел “Олімп” за адресою: провулок Тихий, 2, має прибути група тітушок з Дніпра (близько 80 -100 осіб).

Вони хочуть зірвати проведення місцевих виборів у місті Умань.

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook написав народний депутат України Антон Яценко.

За попередніми даними, бронювала хостел цим тітушкам секретар Уманської міської ради Кирилюк Людмила Миколаївна.

Крім того, відомо, що вчора вона здійснила обмін валюти у розмірі півмільйона гривень. 

До речі, керівник досудового розслідування Уманського ВП ГУ НП в Черкаській області Носевич Надія Русланівна родом з Кривого Рогу. 

«Незважаючи на чутки про те, що мама Носевич Надії є членом партії «ПроПозиція», я вірю, що вона чесний і сумлінний офіцер, тому буде відповідально виконувати свої посадові обов’язки», – додав народний обранець.

Антон Яценко вже звернувся із заявами про злочин до Уманського відділу поліції ГУНП в Черкаській області, Уманської місцевої прокуратури щодо вчинення кримінальних правопорушень секретарем Уманської міської ради Кирилюк Людмилою Миколаївною та їх подільниками.
Крім того, він зазначив, що терміново звернеться із відповідною заявою до Національної поліції, Міністерства внутрішніх справ України, Офісу Генерального прокурора, адже треба негайно втрутитись у ситуацію та вжити необхідних заходів для зупинення дій, які можуть перешкодити виборчому процесу в Умані!

«Не дозволимо зірвати вибори в Умані!» додав парламентар.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.