Шахрайські схеми: у Золотоноші аферисти наживаються на власниках нерухомості

Опубліковано: 29.10.2020
Жителів Черкащини попереджають про шахраїв, які можуть видавати себе за соціальних працівників

Шахраї моніторять сайти продажу нерухомості у Золотоноші, зв’язуються з власниками за поданими контактними даними і представляються родичами чи знайомими відомих у місті посадовців, керівників підприємств та установ і вимагають гроші у власників нерухомості. Про це повідомляє «Золотоноша.city».

«Ми хочемо купити житло у Золотоноші, дуже подобається ваше місто, у нас там і дядько (називають прізвище відомої у Золотоноші людини) живе. Обрали ваш будинок і вже завтра готові приїхати з грошима. Тільки ж більше нікому не обіцяйте, не підведіть нас, бо маємо серйозні наміри. Для певності вишліть на нашу банківську картку 7 тисяч гривень, які згодом використаємо при оформленні документів на набуту власність», — такий текст звучить з невідомого номера телефону.

За словами начальника Золотоніського відділу поліції Олександра Охріменка, таких випадків у місті зареєстровано уже два. Можливо, ошуканих людей і більше, та до поліції з ідентичними заявами звернулися лише дві особи.

Правоохоронні органи та посадовці місцевих органів самоврядування просять бути уважними до всякого роду махінацій та не вестися на сумнівні пропозиції чужих людей.

Джерело: ВиЧерпно

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.