Кам’янські лісівники встановили рекреаційний пункт біля лісового джерела

Опубліковано: 30.10.2020
Кам’янські лісівники встановили рекреаційний пункт біля лісового джерела

Минулого року у Макіївському лісництві Кам’янського лісгоспу лісівники спільно з місцевою громадою облаштували лісове джерело. Знаходиться воно в урочищі «Апельня» і має дуже давню історію, адже перші згадки про нього та його цілющу воду з’явилися понад півтора століття тому.

Загалом провели повну реконструкцію гідрологічного об’єкту – упорядкували прилеглу територію, встановили огорожу, оновили накриття над самою криничкою, зробили ряд спусків до джерела, адже воно знаходиться в яру.Нещодавно лісівники Макіївського лісництва встановили неподалік джерела ще й гарну альтанку, щоб відвідувачам було приємно та комфортно набрати джерельної води й відпочити в лісі. А на Покрову було організовано освячення кринички, до якого, окрім лісівників, долучилися місцеві жителі та усі бажаючі.

До слова, джерело, що відновили в урочищі «Апельня», відоме ще з 1850 року, як таке, що започатковувало річку Лебединку. Тієї річки вже дано немає, адже у 1860 році сільська громада, перегородивши її, утворила цілий каскад ставків, вода з яких витікає в Дніпро. Проте лісове джерело залишилося й донині і протягом десятиліть приносить користь людям своєю дивовижною водою, яка надає сили та енергії.

За інформацією обласного управління лісового та мисливського господарства

Джерело: Про Все

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.