Ековідповідальність: школярів з Черкащини запрошують взяти участь у фестивалі реклами

Опубліковано: 31.10.2020

Ековідповідальність: школярів з Черкащини запрошують взяти участь у фестивалі рекламиpelex

Міжнародний молодіжний рух “School Recycling World” запрошує школярів 5-11 класів з Черкащини, взяти участь у Всеукраїнському фестивалі соціальної реклами серед учнівської молоді “WASTE MANAGEMENT SCHOOL RECYCLING”, що відбудеться онлайн 5 листопада 2020 року.

Організатори заохочують створювати ролики, постери та зовнішню соціальну рекламу, які допоможуть людям створювати комфортне екологічно чисте середовище. Для участі потрібно зробити рекламу у форматі білборд, сітілайт, постер, відео, інтернет реклама та заповнити анкету учасника https://cutt.ly/3fw7Y4g.

Головний організатор фестивалю ГО “Міжнародний молодіжний рух “School Recycling World” за сприяння Міністерства освіти і науки України, Національного еколого-натуралістичного центру та підтримки генерального партнера – компанії PepsiCo Україна, яка допомагає розвивати культуру свідомого поводження з відходами.

Учасникам пропонують осмислити три теми: сортування сміття як ресурс, цінність відповідального споживання і рух Zero Waste (життя з мінімальним продукуванням сміття). Організатори заохочують створювати ролики, постери та зовнішню рекламу, які мотивуватимуть людей жити в чистому середовищі та дбати про його збереження для нащадків.

Роботи учасників, які відповідають всім критеріям Положення фестивалю, будуть боротися за цінні подарунки для своїх шкіл.

Учасники заходу разом переглянуть кращі роботи.Переможців конкурсу буде оголошено під час проведення прямої трансляції 5 листопада 2020 року онлайн в додаткові Zoom та на Facebook.

Джерело: Суспільне

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.