Лише в Умані: музей-рекордсмен та історія кораблебудування на набережній Осташівського ставу

Опубліковано: 31.10.2020
Лише в Умані: музей-рекордсмен та історія кораблебудування на набережній Осташівського ставу

Лише в Умані можна побачити найбільшу кількість макетів історичних кораблів на одній локації. Музей кораблів на набережній Осташівського ставу навіть ввійшов до Національного реєстру рекордів України.

Про це народний депутат України Антон Яценко написав на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

“Вдячний за ідею створення музею керівнику моєї громадської приймальні в місті Умань Ірині Плетньовій та майстру і нашому однопартійцю Миколі Чистику за втілення ідеї в реальність”, – написав парламентар.

Народний обранець також додав, що у планах розширити колекцію музею іншими відомими кораблями для відображення історії кораблебудування від давніх часів до нашого часу.

Зокрема, на Осташівці з’являться міфічний «Летючий голландець», підводний човен «Наутілус» з роману Жуля Верна, тральщик «Черкаси», корабель «Санта Марія», на якому Колумб відкривав Америку, науково-дослідне судно «Каліпсо», дракари вікінгів та багато інших.

Нагадаємо, музей кораблів було відкрито 4 вересня за ініціативи народного депутата України Антона Яценка та керівника його громадської приймальні в місті Умань Ірини Плетньової. Реалізував проєкт уманчанин Микола Чистик. До цього за ініціативи Антона Яценка було оновлено набережну Осташівського ставу. Відкриття відбулось 13 липня 2019 року.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.