У Лисянці відкрилася лісова школа

Опубліковано: 02.11.2020
У Лисянці відкрилася лісова школа

У Лисянському лісництві нещодавно відкрили клас лісової школи просто неба. Він облаштований партами, лавками та трибуною для викладача. У незвичайному класі навчатимуться учні шкільного лісництва один раз у тиждень. Це 10 хлопчиків і дівчаток 8-го класу Лисянської ЗОШ №2. Днями головний лісничий Лисянського лісового господарства Віталій Марусич провів перший урок.
– За теплої погоди та в умовах карантину юні любителі лісу здобуватимуть знання на природі, – розповів Віталій Іванович, – вони вивчатимуть флору і фауну лісу, збиратимуть гербарії, насіння лісових культур, писатимуть наукові роботи, братимуть участь у посадці дерев.
Крім цього, для занять в холодну пору року обладнаний кабінет шкільного лісництва у приміщенні контори ДП «Лисянський лісгосп».
Це другий набір учнів шкільного лісництва. За словами головного лісничого – це одна з традиційних, і в той же час, найдієвіших форм залучення учнівської молоді до охорони природи. Крім того, виховує у дітей дбайливе ставлення до природи, розширює і поглиблює знання у галузі природничих наук, дає практичні уміння та навички ведення роботи у лісовому господарстві. Тому для частини вихованців лісової школи по її закінченню проблем з вибором професії вже не виникає.

Джерело: вісті Черкащини

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.