Дендропарк “Софіївка” може увійти до переліку спадщини ЮНЕСКО

Опубліковано: 04.11.2020
Дендропарк "Софіївка" може увійти до переліку спадщини ЮНЕСКО

Сьогодні Верховна Рада України підтримала проект постанови №4047 від 03.09.2020 «Про Звернення Верховної Ради України до Кабінету Міністрів України щодо здійснення заходів спрямованих на включення Національного дендрологічного парку “Софіївка” Національної академії наук України до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО та його розвитку».

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook написав народний депутат України Антон Яценко, який є співавтором даної постанови.

Антон Яценко: ""Софіївка" має ввійти до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО!"
Антон Яценко: ""Софіївка" має ввійти до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО!"

Він вказав, що цей проект постанови передбачає здійснення ряду дієвих покращень щодо розвитку парку, в тому числі розширення його території.

Зараз Список Світової спадщини ЮНЕСКО налічує 1073 об’єктів.

З них в Україні – всього 7.

“Вірю, що невдовзі дендропарк «Софіївка» поповнить цей Список!” – додав законотворець.

За його словами, це підвищить статус та туристичну привабливість не лише міста Умань, а й всієї України.

Підсумовуючи, народний обранець подякував за співпрацю колегам-депутатам Потураєву Микиті Руслановичу, Кравчук Євгенії Михайлівні, Корнієнку Олександру Сергійовичу, Кубіву Степану Івановичу, Німченку Василю Івановичу, Білозір Ларисі Миколаївні, Євтушку Сергію Миколайовичу. А також всім колегам, які підтримали та проголосували за відповідний проект постанови.

Нагадаємо, Антон Яценко є ініціатором реконструкції історичної частини дендропарку «Софіївка» та створення єдиного у східній частині Європи фентезі-парку «Нова Софіївка».

Крім того, нещодавно відбулося святкове відкриття “Долини мрій” у фентезі-парку “Нова Софіївка”, а також відкриття «Егейської долини» в історичній частині парку. Ініціатором створення цих об’єктів також є Антон Яценко.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.