Ремонт доріг на Уманщині: відремонтовано дорогу на ділянці між селами Доброводи та Гереженівка

Опубліковано: 04.11.2020
Ремонт доріг на Уманщині: відремонтовано дорогу на ділянці між селами Доброводи та Гереженівка

Відремонтовано дорогу Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань (траса «Умань – Черкаси») на ділянці від села Доброводи до села Гереженівка Уманського району. Протяжність відремонтованого шляху – понад 4 км.

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомив народний депутат України Антон Яценко, який системно займається вирішення питання ремонту доріг.

Під час проведення ремонтних робіт було відновлено проїзну частину та влаштовано поширення проїзної частини до 9 м.

У ході ремонтних робіт влаштовано основу дорожнього одягу та два шари асфальтобетонного покриття, укріплено узбіччя, влаштовано водоскиди, прикромкові лотки та водопропускні труби, влаштовано з’їзди з автодороги, тротуари та освітлені пішохідні переходи у селі Гереженівка. На ділянці автодороги влаштовано нове металеве бар’єрне огородження, бордюри, нанесено пластикову дорожню розмітку, встановлено нові дорожні знаки та направляючі стовпчики.

“Як народний депутат, я тривалий час працював над вирішенням цього питання. Зокрема, звертався до Укравтодору, Кабінету Міністрів України, Міністерства інфраструктури України. І завдяки цьому є позитивні результати”, – зазначив народний обранець.

Народний обранець пообіцяв працювати й далі над вирішенням проблеми ремонту доріг.

Нагадаємо, у 2019 році за зверненням Антона Яценка було відремонтовано дві проблемні ділянки дороги «Умань-Черкаси» загальною протяжністю 7 км. А саме, у селі Доброводи та в селі Гереженівка.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.