Уманський бізнесмен, який збив спортсмена на дорозі, раніше бив людину та стріляв у неї (ВІДЕО)

Опубліковано: 04.11.2020
Уманський бізнесмен, який збив спортсмена на дорозі, раніше бив людину та стріляв у неї (ВІДЕО)

28 жовтня Сергій Кадашвілі на автомобілі збив Олега Мазуренка та зник з місця пригоди. Нині підприємця намагаються притягнути до відповідальності, а постраждалий – перебуває в реанімації.

Згідно з інформацією «Надзвичайних новин», того дня Кадашвілі на авто агресивно підрізав інших водіїв. Його наздогнав один з водіїв, яких він підрізав, і спробував робити зауваження. Після цього Кадашвілі збив його і втік.

Постраждав 39-річний спортсмен Олег Мазуренко. Нині він перебуває в реанімації.

У суді Кадашвілі вимагає закритого засідання, пояснююче це «сильним душевним хвилюванням».
https://www.youtube.com/embed/vvPYhVkf-vw

Як відомо з відкритих джерел, Сергій Кадашвілі – підприємець з Умані. Він значиться засновником двох підприємств «Кабюс і Компані» та «Фірма Пілігрим». Перше – в стані припинення, друге – уже припинило свою діяльність. Його родичі – теж в числі засновників.

У 2014 році Уманський суд оштрафував Кадашвілі за недотримання закону про працю, у 2016-му – оштрафував вдруге. Окрім того, у 2014 році Кадашвілі не зупинився на вимогу поліції. Зупинити його вдалося після переслідування.

Окрім того, згідно з даними реєстру судових рішень, Кадашвілі фігурує в кримінальному провадженні (умисні тілесні ушкодження середньої тяжкості). У квітні минулого року в ході конфлікту він вистрілив у руку іншій людині та вдарив її кийком, також побив пістолетом. Справа досі розглядається, вона призначена до судового розгляду на грудень цього року.

Джерело: 18000

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.