В області запрацював Центр реагування в надзвичайних ситуаціях

Опубліковано: 05.11.2020
DSCF6323-2048x1365

На Черкащині запрацював Центр реагування в надзвичайних ситуаціях. Голова Черкаської ОДА Сергій Сергійчук та голова ДСНС України Микола Чечоткін відкрили новостворений Центр та підписали меморандум про співпрацю Державної служби України та Черкаської ОДА. Про це повідомляє пресслужба Черкаської ОДА.

«Черкащина досі не мала єдиного центру управління роботами при надзвичайних ситуаціях. Колл-центр ДСНС до цього часу був на відстані 12 км від Управління в іншій частині міста. Переконані, що створення нового Центру значно підвищить ефективність оперативного реагування. А це – наша з вами безпека», – зауважив Сергій Сергійчук.

IMG_8205-2048x1365

Серед переваг центру – сучасне технічне оснащення, система відеовідтворення, цілодобове управління, чітка та швидка координація дій усіх відповідальних служб.

Голова ДСНС України Микола Чечоткін зауважив, що це дійсно модернізований Центр з усім необхідним обладнанням та технічним оснащенням. В стінах одного приміщення знаходиться зала управління надзвичайними ситуаціями, оперативно-координаційний центр, конференц-зал та пресцентр. Окрім того, комфортні умови для роботи мають диспетчери – серце служби, які завжди на варті та цілодобово приймають виклики.

Джерело: ВиЧерпно

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.