14-річна Катя Погребняк із Тальнівщини потребує нашої допомоги: дівчинка може втратити зір

Опубліковано: 06.11.2020
14-річна Катя Погребняк із Тальнівщини потребує нашої допомоги: дівчинка може втратити зір

У родині багатодітної матері з Кобринового, що на Тальнівщині Людмили Погребняк, сталося горе. Її 14-річна донька Катруся отримала тяжку травму ока. Сталося це 29 жовтня, в четвер по обіді. 7-річний двоюрідний братик дівчинки грався саморобним луком та влучив їй в око.

–Ми відразу поїхали в Тальнівську лікарню, де нам сказали: «Не гайте ні хвилини, така травма, що треба негайно оперувати!» Нам виписали направлення в інститут Філатова в Одесі. Уже о пів на 10 вечора ми були в інституті. Нас там уже чекали, з Тального їм подзвонили, що їде дитина з травмою ока. Об 11-ій вечора Катю прооперували. Зараз ми перебуваємо на лікуванні, – повідомила телефоном мама дівчинки. – Як нам пояснила лікарка, травма дуже серйозна. Чи повернеться зір, лікарі гарантій не дають. Проте ми дуже надіємося, що донька буде бачити. Зараз вона розрізняє лише силуети.

Після лікування на дитину чекає довготривала реабілітація. Зрозуміло, що фінансів самостійно справитися з бідою у родини немає. Тому звертаємося до всіх небайдужих людей допомогти Катрусі. Збір допомоги дівчинці ініціювала церква Адвентистів сьомого дня, що в Тальному. За кілька днів їм вдалося зібрати близько 10 тисяч гривень.

Не будьте байдужими до чужої біди. Катруся дуже хоче бачити барви світу та радіти життю. Банківська карта, на яку можна переказати гроші: Приватбанк 4149 4391 0203 4729 Білоус Людмила Олександрівна.

Джерело: Вісті Черкащини

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.