На Черкащині збудують комплекс для французьких гелікоптерів

Опубліковано: 06.11.2020

На Черкащині збудують комплекс для французьких гелікоптерів

Фото: С. Науменко

Поблизу Канева побудують ангари для вертольотів Airbus Helicopters H145, які Україна отримала за угодою з Францією.

Про це повідомляє Military Aviation.

Центр обслуговування підрозділів Національної поліції України оголосив тендер на закупівлю двох комплектів ангару для зберігання авіаційної техніки вартістю 10 788 730,00 грн. Термін надання послуги – до 24 грудня 2020 року.На Черкащині збудують комплекс для французьких гелікоптерів

Фото: militaryaviation.in.ua

Авіаційний ангар повинен бути обладнаний системами: електроживлення, опалення, освітлення, вентиляції та пожежного сповіщення, водночас відносно швидкого демонтажу.

Відповідно до матеріалу “Military Aviation”, вертолітний майданчик “Канів” був обраний як база для нових H145 Національної поліції України, який будувався до Євро-2012.

17 липня 2012 року його було передано на баланс Державного підприємства обслуговування повітряного руху України (Украерорух). Із 1 березня 2013 року вертодром почав свою операційну діяльність.

Вертолітний комплекс займає площу в 8,5 гектарів, розташований за 8 км на південний схід від міста Канева та в межах 1 км від села Пекарі Черкаської області.На Черкащині збудують комплекс для французьких гелікоптерів

Фото: militaryaviation.in.ua

Передбачено злітно-посадковий майданчик, автостоянку, руліжні доріжки, 10 гелікоптерних стоянок, термінал із пропускною спроможністю обслуговування до 50 пасажирів на годину, конференц-залу.

Загалом прикордонне відомство отримає 24 таких машини, в різній комплектації, але такої моделі. Очікується, що перші два Airbus H125 для ДПСУ спочатку будуть використовуватися у навчальних цілях у Кременчуцькому льотному коледжі.

Джерело: 18000

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.