Поліція озвучила версію загибелі юнака з Катеринопільщини

Опубліковано: 08.11.2020
Поліція озвучила версію загибелі юнака з Катеринопільщини
Фото зі сторінки поліції Черкаської області

Вранці 27 жовтня у Катеринополі поблизу залізничної колії знайшли бездиханне тіло 19-річного Артема Бабенка, мешканця сусіднього села — Новоселиці.

Смерть хлопця-сироти викликала широкий резонанс на Катеринопільщині. В народі, як ми уже писали, побутували кілька версій: 1) самогубство, 2) нещасний випадок (збив потяг), 3) вбивство. Однак поліція не поспішала з висновками.

Нарешті 5 листопада на офіційній сторінці Поліції в Черкаській області  («Фейсбук») було озвучено попередню версію . «Тієї ночі по вказаній ділянці залізниці рухався лише один вантажний потяг. Його машиніст каже, що було темно й не міг побачити людину біля колій, — зауважують правоохоронці. — Зранку хлопця знайшли мертвим.  Під час розтину експерт виявив, що на тілі є пошкодження голови, ребер та внутрішніх органів. Вказані ушкодження розташовані в одній анатомічній лінії, по задній поверхні тіла праворуч. Зважаючи на їх розташування, можна припустити, що вони характерні для контакту з вагоном потяга. На підтвердження цього, на одязі загиблого виявили маслянисті плями, які можуть походити від мастила».

Нацполіція інформує також, що відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 276 Кримінального кодексу України – порушення правил безпеки руху залізничного транспорту. Наразі проводяться необхідні слідчі дії та триває досудове розслідування.

Натомість не всі односельці та друзі покійного погоджуються з такими висновками, наполягаючи на версії вбивства.

Джерело: вісті Черкащини

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.