“Мої думки тихі” отримав нагороду престижного британського кінофестивалю

Опубліковано: 10.11.2020
“Мої думки тихі” отримав нагороду престижного британського кінофестивалю

Фільм “Мої думки тихі”, прототипом головного героя якого став черкащанин Дмитро Кравченко, відзначили спеціальним призом журі програми “Discovery Award” британського кінофестивалю “Raindance”. 

Про це пише “Нове українське кіно” із посиланням на продюсера стрічки Дмитра Суханова.

Стрічка перемогла в конкурсі дебютів.

“Мої думки тихі” отримав нагороду престижного британського кінофестивалю

Фільм змагався за перемогу у програмі дебютних стрічок “Discovery Award”. На кінофестивалі відбулася його британська прем’єра, але режисер та його команда не змогли потрапити на подію у зв’язку з пандемією коронавірусу.

Додатковою перевагою участі є те, що фільм тепер може бути представлений на престижних світових преміях “Оскар” і BAFTA, а також може поборотися за ці нагороди.

Нагадаємо, вперше ліричну комедію Антоніо Лукіча “Мої думки тихі” було показано 4 липня 2019 року у секції “East of West” 54-го Міжнародного кінофестивалю у Карлових Варах, де фільм отримав Спеціальну нагороду журі.

У 2019 році фільм отримав також Національну премію кінокритиків “Кіноколо” у категоріях “Відкриття року” (Антоніо Лукіч) та “Найкраща акторка” (Ірма Вітовська-Ванца). А у 2020 році стрічка стала лауреатом Національної кінопремії України “Золота Дзиґа” у чотирьох номінаціях: “Найкращий фільм” (реж. Антоніо Лукіч, продюсери Дмитро Суханов, Алла Бєлая), “Найкращий сценарій” (Антоніо Лукіч, Валерія Кальченко), “Найкраща жіноча роль” (Ірма Вітовська) та “Відкриття року” (Антоніо Лукіч).

Крім того, “Мої думки тихі” стали першим в сучасній історії фільмом, що вийшов в прокат у Білорусі українською мовою.

Джерело: 18000

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.