На Черкащині оновили інтерактивну карту водних об’єктів

Опубліковано: 11.11.2020
На Черкащині оновили інтерактивну карту водних об’єктів

Ще 32 об’єкти водного фонду додали на діючу в області інтерактивну карту. Загалом на неї нанесли вже 131 водний об’єкт, наданий у користування на підставі поновлених договорів оренди земельних ділянок та укладених договорів оренди водних об’єктів, а також 184 водних об’єктів, які будуть передані в користування через аукціон.

Запрацювала карта водних об’єктів, що знаходяться за адміністративними межами населених пунктів Черкаської області, у липні минулого року. Відтоді її постійно оновлюють та актуалізують. Карта проста в користуванні, завдяки ній кожен бажаючий може отримати інформацію щодо водних об’єктів, що передані в оренду після 2015 року та готуються для передачі на аукціон.

Крім того, на карті передається точне розміщення на території водного об’єкта, коротка інформація про орендаря та ліцитатора, що готує документи, площа водного об’єкта та його характеристика.https://www.google.com/maps/d/embed?mid=1YA7lRYbUZ2jtpeGp9ZQWltmsTJQ8AgH9

Довідково:

На території Черкаської області налічується 2968 водних об’єктів загальною площею 19659,2 га. З них 1753 водних об’єкти площею 12398 га знаходяться за межами населених пунктів.

710 договорів оренди земельних ділянок водного фонду є довгостроковими. Площа земельних ділянок відповідно до укладених договорів складає 8665,5923 га, або 44,1 % до загальної площі водних об’єктів.

Крім того, в області укладено 344 договори оренди водних об’єктів, що дають змогу отримувати надходження до місцевих бюджетів від здійснення господарської діяльності на водних об’єктах.

У Черкаській області паспортизовано 812 водних об’єктів, що становить 27,4 % від загальної їх кількості.

За інформацією пресслужби Черкаської ОДА

Джерело: Про Все

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.