Черкащани зареєстрували цьогоріч більше сотні електромобілів

Опубліковано: 12.11.2020
Черкащани зареєстрували цьогоріч більше сотні електромобілів

Електроавтомобілі вже не рідкість на наших вулицях. Один кілометр руху на електрокарі сьогодні коштує близько 25 копійок. А заряду навіть найдешевшого авто вистачає на 150 км влітку і 90 км взимку. Підживитися швидкою зарядкою можна на 50 відсотків ємності батареї за 20 хвилин. Про це інформує “Черкаський край”.

І хоч ціни на екологічно чисті засоби пересування, порівняно з традиційними, «кусаються» й  Україна не може похвалитися аж надто великою їх кількістю, все ж наша держава — серед світових лідерів за темпом зростання кількості електромобілів на дорогах. Лише за останні п’ять років зареєстровано майже 25 тисяч електрокарів. Найбільше їх у Києві, Одесі та Харкові.

На кінець 2019 року в Черкаській області було зареєстровано 337 електромобілів. Протягом 2020 року вже ввезено 102 автомобілі, підрахували в сервісному центрі МВС у Черкаській області. П’ять із них отримали нові номери зеленим шрифтом. Загалом таких номерів в Україні видано більше п’ятисот.

Як відомо, в Європі водії електроавтомобілів мають ряд переваг — це в’їзд до центру міста, де не можна пересуватися на автівках з бензиновим двигуном. А також перспектива безкоштовних паркувальних місць та окремої смуги руху. Саме для того, завдяки спеціальним номерним знакам, і виокремлюють електрокари з потоку всіх автівок.

Джерело: Про Все

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.