Черкащани долучаться до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

Опубліковано: 13.11.2020
Черкащани долучаться до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

У період з 25 листопада по 10 грудня в Україні проводитиметься щорічна Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Черкащина теж долучиться. Цьогоріч акція в області проходитиме під гаслом «Синці загояться. Душа – ніколи». 

На Черкащині вперше проведуть:

Онлайн фотовиставку портретів постраждалих жінок з реальними історіями із життя «Очима покинутих».

Запуск відеороликів в соціальних мережах.

«Дорожня карта для постраждалих: куди звернутися і як це зупинити». Цей ролик – справжня знахідка та дороговказ, з нього можна дізнатися куди звернутися з проблемою та які послуги отримати від фахівців. Він стане в нагоді тим, хто втомився і не хоче більше терпіти, але не знає як діяти. Також, такий алгоритм стане в нагоді людям, чиї знайомі та близькі потрапили в ситуації насильства і вони хочуть їм допомогти вибратися з прірви;

«Фортеця безпеки» для постраждалих від торгівлі людьми в межах акції до Міжнародного дня боротьби з рабством. Відео-алгоритм для постраждалих з порадами, куди звертатися і на яку допомогу розраховувати.

З 25 листопада по 25 грудня у місті буде розміщена зовнішня соціальна реклама (2 борди/2 сітілайти) з мотиваційними закликами боротися з насильством, не терпіти, адже насильство – це не норма.

За інформацією Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської облдержадміністрації

Джерело: Про Все

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.