Під час відкриття сезону полювання на парнокопитних та хутрових диких тварин на порушників складено 13 протоколів

Опубліковано: 13.11.2020
Під час відкриття сезону полювання на парнокопитних та хутрових диких тварин на порушників складено 13 протоколів

Практично у всіх мисливських угіддях Черкащини вже розпочався сезон полювання на парнокопитних та хутрових диких тварин. Триватиме сезон полювання до кінця грудня на самців та самок козулі, самок оленя плямистого, самок кабана та їх молодняк, здатний до самостійного існування; до кінця січня – на зайця-русака, самців оленя плямистого, кабана та їх молодняк здатний до самостійного існування; до кінця лютого 2020 року – на лисицю та єнотоподібного собаку.  Днями полювання встановлено  суботу та неділю.  

Під час відкриття сезону полювання на парнокопитних та хутрових диких тварин рейдовими бригадами держлісгоспів Черкащини, до яких входять працівники державної лісової охорони, мисливствознавці, працівники єгерської служби, було здіснено 36 рейдів. У ході їх проведення було складено 13 протоколів на порушників правил полювання.

До слова, від початку року рейдовими бригадами складено 88 протоколів за порушення правил полювання, накладено штрафів на загальну суму 14,5 тис. грн та встановлено нанесені збитки від незаконного добування тварин на суму 96 тис. грн (по збиткам справи передані до суду).

Нагадуємо, що відповідно до наказу Мінприроди та Мінагрополітики «Про затвердження Такс для обчислення розміру відшкодування збитків, завданих унаслідок порушення законодавства в галузі мисливського господарства та полювання (крім видів, занесених до Червоної книги України)» доведеться сплатити досить серйозні штрафи за браконьєрство.

Наприклад, розмір стягнення за незаконне добування або знищення оленя плямистого –50 тисяч гривень, дикого кабана – 40 тисяч гривень, козулі – 32 тисячі гривень, бобра – 10 тисяч гривень, зайця-русака – 8 тисяч гривень.

Черкаське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Джерело: Рідний Край

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.