На Черкащині продовжують висаджувати ліси і заготовляти насіння

Опубліковано: 15.11.2020
nasinnja goludi

Осіння лісокультурна кампанія, в рамках якої відбувається створення, доповнення лісових культур, заготівля лісового насіння та закладання на зберігання, наразі триває у всіх 4-ох лісництвах Лисянського держлісгоспу.

З метою створення змішаних насаджень та підвищення їх природної стійкості, лисянські лісівники розширюють асортимент заготівлі лісового насіння. Із супутніх порід вже заготовлено насіння липи дрібнолистої (6,5кг), горіха чорного (1137кг), абрикоса звичайного (25кг), ліщини ведмежої (27кг), глоду (3,1кг), черешні (6,5кг).

Незважаючи на невисоку врожайність насіння дуба, Лисянським лісгоспом заготовлено 3900 кг жолудів дуба звичайного та 340 кг дуба північного, чим забезпечено потреби підприємства в посадковому матеріалі основної лісоутворюючої породи. Насіння буде висіяне в посівні відділення лісових розсадників, а частина закладена на зимове зберігання.

У зв’язку з тим, що на частині ділянок завершено лісосічні роботи та роботи з очищення від порубкових решток, підприємство має можливість заліснити зруби 2020-року в осінній період, що дасть змогу зменшити навантаження під час проведення весняної лісокультурної кампанії.

За інформацією обласного управління лісового та мисливського господарства

Джерело: ВиЧерпно

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.