Повернути посаду чи отримати 250 тис грн: чого хоче екс-секретар Людмила Кирилюк?

Опубліковано: 18.11.2020
Повернути посаду чи отримати 250 тис грн: чого хоче екс-секретар Людмила Кирилюк?

До Уманського міського голови Ірини Плетньової надійшло звернення від колишнього секретаря Уманської міської ради – Кирилюк Людмили Миколаївни.

Про це новообраний мер написала на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

У зверненні Людмила Кирилюк просить забезпечити її попереднім місцем роботи на посаді заступника міського голови або ж, у разі відмови, відповідно до законодавства виплатити їй піврічну заробітну плату.

Сума середньомісячної зарплати – 31,6 тис грн, а за 6 місяців разом з нарахуваннями становить близько 250 тис грн.

Ірина Плетньова зауважила, що як міський голова, не готова витрачати такі великі кошти з міського бюджету на заробітну плату колишньому секретарю Уманської міської ради. Адже вважає таке прохання негідним вчинком. Бо Кирилюк Людмилі Миколаївні добре відомо, наскільки обмежений на сьогоднішній день міський бюджет.

А ці кошти можна використати на важливі потреби, наприклад, лікування хворих діток, допомогу пенсіонерам, людям, які потребують хоча б тих 300 грн за міською програмою «Турбота» та багато іншого.

«Шановні уманчани! Хочу з Вами порадитись: чи повинні ми зараз виплатити Кирилюк Людмилі Миколаївні з міського бюджету кошти у розмірі близько 250 тис грн? У той час, коли ці кошти більш потрібні для громади нашого міста», – додала Ірина Плетньова.


Нагадаємо, в Умані призначили керівний склад міської ради.

Фото з мережі

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.