9-річний Міша Приказчик зі Здобутка, що на Тальнівщині, для своєї мами – справжній помічник

Опубліковано: 22.11.2020
9-річний Міша Приказчик зі Здобутка, що на Тальнівщині, для своєї мами – справжній помічник

Знайомтесь: цей невеличкий на зріст, худорлявий хлопчик – Міша Приказчик, учень 3-А класу Тальнівської ЗОШ І – ІІІ ступенів №2, який у свої 9 років допомагає вдома поратися по господарству не гірше від дорослого чоловіка. Коли він з’явився на світ (15 жовтня 2011 року), мама Надія вирішила, що назве його саме Мішею – на честь свого дідуся, якого дуже любили та поважали у сім’ї.

Живе родина у Здобутку, а тому ще з маленького Міша знає сільську роботу: «Він у нас хазяйновитий, усе робить: і рубає, й ріже, де треба, то й цвяха заб’є, – розповідає про сина мама. – А що, коли він у нас – один мужчина у хаті! – додає. А доглядати є за ким – тримають чимале господарство:

–У нас живуть кролики, качки, кури, коти, собаки та корови, то я їм усім їсти даю, – розповідає з захопленням 3-класник. – Не годую тільки корів.

9-річний Міша Приказчик зі Здобутка, що на Тальнівщині, для своєї мами – справжній помічник

Тож під час карантину сумувати ніколи. Хлопець любить тварин. Нещодавно до їхнього будинку прибилася собака з 4-ма цуценятами, то Міша від них – ні на крок! Сам збирає та несе їм щось смачненьке, аби підкріпилися. Встигає й до книжок заглядати, каже, що уроки з дистанційки робить сам. От тільки за однокласниками та вчителькою дуже скучив. Друзів має багато: «В мене їх аж 20! З усіма дружу», – зізнається.

Міша, за словами мами, – справжній непосида, спорт для нього – це все: він то віджимається, то, дивись, вже боксує, а там, гляди, вже мчить сільською вулицею, тільки курява здіймається: вже дуже йому до душі біг. А то на велосипеді з іншими сільськими хлопцями ганяє. «Я мрію про квадроцикл, – каже Мишко (так називає хлопчика мама). – Це ж як на ньому можна швидко їздити! А ще хочу поїхати на море».

Та то в планах на літо. А поки листопад – гайнули до лісу збирати гриби! А їх цієї осені он як зародило!

Джерело: Вісті Черкащини

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.