Інфекційне відділення Уманської міської лікарні отримає кисневі системи

Опубліковано: 23.11.2020
Інфекційне відділення Уманської міської лікарні отримає кисневі системи

20 листопада депутати Уманської міської ради підтримали рішення про спрямування 650 тисяч гривень із Державного бюджету на забезпечення подачі кисню для ліжкового фонду закладів охорони здоров’я, які надають стаціонарну медичну допомогу пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19.

Про це повідомляє “Телекомпанія Умань” у своєму сюжеті.

Також на 3-му позачерговому засіданні ради VIII скликання було прийнято програми щодо покращення медичної сфери міста Умань, а саме:

– забезпечення безкоштовними ліками та матеріальна підтримка Центру первинної медико-санітарної допомоги;

– забезпечення медичної допомоги хворим на фенілкетонурію;

– продовження строку дії міської програми «Цукровий діабет» на 2015-2020 роки;

– затвердження міської програми «Пільгове зубопротезування та планове лікування стоматологічних захворювань окремих категорій громадян міста Умань на 2021-2025 роки;

– затвердження Програми розвитку та підтримки комунальних некомерційних підприємств галузі охорони здоров’я м. Умань, що надають спеціалізовану медичну допомогу на 2021-2025 роки;

– затвердження Програми забезпечення лікарськими засобами у разі амбулаторного лікування окремих категорій населення м. Умань на 2021-2025 роки;

“За рахунок коштів у сумі 650 тисяч гривень буде поставлена киснева установка в інфекційне відділення Уманської міської лікарні. Це дасть можливість забезпечити ліжка підведенням кисню”, – прокоментувала Уманський міський голова Ірина Плетньова на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Вона подякувала депутатам Уманської міської ради за розуміння та підтримку і зауважила, що спільними зусиллями вони і надалі працюватимуть на благо уманчан.

Детальніше у сюжеті Телекомпанія Умань:

Нагадаємо, новообраний мер Умані Ірина Плетньова отримуватиме втричі меншу зарплатню, ніж її попередник Олександр Цебрій.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.