Черкащанин знайшов майже кілограмового білого гриба (ФОТО)

Опубліковано: 29.11.2020
griby-rjadovki-1

Такий рекордної ваги гриб знайшов  житель Черкас Олександр Боровський. Про це повідомляють «Вечірні Черкаси».

– Я білі гриби збираю з 2005 року. У ліс збирати гриби більше любить ходить дружина Альона. А я так, вимушений, — з усмішкою розповідає Олександр Боровський. – У нечаївський ліс їздимо часто, адже з села родом батьки дружини. А взагалі любимо освоювати нові грибні місця. Минулої неділі, 22 листопада знову заїхали в нечаївський ліс, і проходили місцями, де вже ходжено-переходжено і перед нами вже людей пройшло скільки цим місцем. Піднялися на пагорб і дружина знайшла перший білий, невеличкий, грамів 300. А я в кілька метрах від неї, під сосною запримітив цього красеня. Причому його шляпка ледь-ледь пробилась із-під хвої. А як почав відгрібать, таку ніжку товстенну вирив…

За словами Олександра, вдома зважили гриб — 842 грами. Гриб посмажили з цибулею і смакували всією родиною.

гриб

Олександр із дружиною люблять освоювати нові грибні місяця. Орієнтуються по карті Google maps. Цього року чоловік почав зберігати у смартфони грибні орієнтири.

«Мисливець за білим щастям» із Карпат, знаний на всю Україну грибник із Прикарпаття Юрій Соломченко розповів: найбільший знайдений ним  біли гриб заважив три кілограми. Додає: таких велетнів знаходить не часто – раз на рік, 500-600-грамові трапляються частіше.

Грибні трофеї такої ваги могли б бути гідними претендентами в Реєстрі рекордів України.

Джерело: ВиЧерпно

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.