На Черкащині всихає ліс. Загальна площа ураження – майже 25 тисяч гектарів

Опубліковано: 30.11.2020

На Черкащині всихає ліс. Загальна площа ураження – майже 25 тисяч гектарівЧеркаське обласне управління лісового та мисливського господарства

Лісівники показали нові масштаби всихання лісів. Загальна площа лісів Черкащини, що уражені “біологічною пожежею” становить майже 25 тисяч гектарів, із них понад 18 тисяч гектарів – сосна звичайна. Про це повідомила Суспільному прессекретарка Черкаського обласного лісогосподарства Наталія Сегеда.

Всихання лісів у Руськополянському лісництві Черкаського держлісгоспу зафільмували лісівники за допомогою квадрокоптера.https://www.youtube.com/embed/RmmRms8Q_LY?enablejsapi=1

“Якщо, приміром, ще кілька років тому говорили про сотні гектарів всихання соснового лісу в Черкаському бору, то зараз уже йдеться про тисячі гектарів”, розповіла речниця.

Що відомо

Протягом останнього десятиріччя в Україні проблема всихання лісів набула загальнодержавного масштабу. Цей процес масового всихання лісівники називають “біологічною пожежею”. Піддалися цьому лиху і насадження у лісах Черкащини, зокрема, проблема постала гостро й у Черкаському держлісгоспі.

За даними Державного агентства лісових ресурсів загальна площа всихання насаджень у лісах України становить понад 400 тисяч гектарів, більша частина з яких – це хвойні ліси, стан яких наразі викликає найбільше занепокоєння.

Джерело: Суспільне

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.