Могли збити й заховати тіло: на Звенигородщині другий тиждень шукають пенсіонера (ФОТО)

Опубліковано: 02.12.2020
126802589_1502740139921951_1212462669853165238_n

Другий тиждень тривають пошуки 91-річного Василя Гнатенка із села Стецівка Звенигородського району.  17 листопада чоловік зник при загадкових обставинах. Взуття та одяг він не взяв. Про це повідомляють «Вісті Черкащини».

– У нього був мікроінсульт, але поводив себе адекватно, – розповідає донька Любов Яременко. – Хвороба відобразилася лише на дикції. Із дому нікуди не ходив. Лише до сусідів погодувати котів. Він фізично дужий. Колись намагалися забрати його до себе, то вчотирьох не могли в машину посадити. Його лікар потім ще й сказав, аби жив у своїй хаті. Так йому легше й краще буде. Зараз шкодую, що таки силоміць не забрали.

Рідні майже щодня шукають пенсіонера по всій Звенигородщині. У жодному ймовірному місці, куди б теоретично міг піти, слідів не знайшли. Нині припускають, що чоловіка могли збити автівкою й приховати тіло.

– Дивно, що все взуття та одяг залишилися в хаті, – продовжує Яременко. – Загадка, у чому він пішов. Напередодні він із сусідом проводив світло. Ми приїхали, то лампочка горіла. Дивно й те, що ніхто його навіть не бачив. У дворі все відчинене залишилося, хоча він ніколи такого не допускав. Залишилася одна версія: могла збити машина. Біля двору вони постійно їздять. Не рідко дуже швидко. Тому могли збити й вивезти десь. Вже були подібні випадки. Весною збили чоловіка й вивезли аж під Умань. Він оклигав і якось дістався додому. У Ватутіному жінку збили. Її знайшли аж під Лисянкою.

Донька зниклого пенсіонера просить свідків, які могли б щось бачити, повідомити її. Анонімність гарантує. Телефон для зв’язку: 0672860304

Джерело: ВиЧерпно

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.