На Черкащині родина врятувала та приручила косулю

Опубліковано: 04.12.2020

На Черкащині родина врятувала та приручила косулю

Фото “Сільські обрії”

Родина Шраменків із Руської Поляни приручила косолю. Знайшли її в лісі, збираючи гриби.

Про це пишуть “Сільські обрії“.

У кінці травня цього року Григорій Шраменко із 11-річним онуком Іллею вирушили в ліс по гриби. Грибів не назбирали.

– Коли поверталися додому, почули сильний писк – я зразу й не зрозумів хто чи що може так кричати, – пригадує Григорій Миколайович. – Трохи віддаля від нас були кущі. Онука залишив біля машини, а сам пішов поглянути. Коли підійшов ближче, а там наша “знайда” – мале, худюще, вибило копитцями землю навколо себе, а навкруги кров. Я спершу відійшов далеченько, думав, може, мати на його крик повернеться, вона не могла не почути, проте намарно. Вочевидь, браконьєри вбили козу, а козеня залишили помирати. За такі варварські вчинки судити треба.На Черкащині родина врятувала та приручила косулю

Фото “Сільські обрії”

Чоловік не міг залишити косулю загинути в лісі. Забрав її додому.

Найбільше результатам такого “тихого полювання” радів онук.

– Я, чесно кажучи, спершу не знала, що й робити з ним. Воно ледь живе було, ледь на ногах трималося – одні кістки і шкіра, я боялася, що й не виходимо, – розповідає бабуся Валентина Миколаївна.

“Знайду” оселили у сараї, поруч з власним господарством.

– Чоловік поїхав одразу на базар, купив молоко, в аптеці,  пляшку і соску. Стали вчити із соски молоко смоктати. Випоювали коров’ячим, розведеним із водою, з дитячої пляшечки. Давали зовсім трішки. Більше місяця по кілька разів на день годувала, а воно – цмулить і пищить. Ожила, стала на ніжках міцно стояти, – розповідає Валентина Миколаївна. – Потім почала для неї варити ріденьку кашку на молоці – геркулес, пшеничну, ячну.

Джерело: 18000

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.