3-річному Романчику зі Звенигородщини потрібні два слухових апарати

Опубліковано: 05.12.2020
3-річному Романчику зі Звенигородщини потрібні два слухових апарати

«Разом ми зможемо повернути дитині чарівний світ звуків»

Про те, що у родині Тетяни та Володимира Бережних із с. Гусакове на Звенигородщині, росте 3-річний Ромчик, якому необхідна наша з вами допомога, ми дізналися від волонтерів церкви Адвентистів сьомого дня. Старші діти з цієї сім’ї до карантину відвідували церкву і запрошували команду в гості. Нарешті випала нагода познайомитися ближче. Побували в родині Бережних і ми.

3-річному Романчику зі Звенигородщини потрібні два слухових апарати

У родині зростає 4 дітей: найстаршому Вадимові 8 років, Богданці – 4, Ромчикові – 3, Каролінці – майже 2. До того ж, до Тетяни приїхав на зиму її племінник Влад, з Гуляйки. Усі містяться у невеличкій хатинці на краю села. Та подружжя трудиться не покладаючи рук, аби діти мали хліб і до хліба. Таня зараз у декретній відпустці, але, як випаде нагода заробити копійку, то залишає дітей зі свекрухою, іде на роботу. Чоловік працює у ПП «Південь-Плюс», тримають господарство. Та придбати 2 слухових апарати вартістю 30 тис. гривень, або, тим паче, імпланти – не менше ніж за 100 тис. гривень, сім’я не має змоги. А вони так необхідні їхньому Ромчику. Хлопчик у дитинстві важко перехворів гнійним отитом. Після ускладнень втратив слух, тому й не говорить. Лише коли мама кричить йому на саме вушко слова, він так само голосно їх повторює, теж на вухо. «Він все розуміє, тягнеться до діток, хоче і в садочок ходити, та його не беруть, бо він, коли його не розуміють, падає на підлогу і починає совати ногами. Вихователі сказали не водити, бо дитина нібито психічно хвора. Ми поїхали до лікаря, нам сказали, що він здоровий. У нас є довідка, що дитина може відвідувати садочок, – розповідає мама. – Ми зверталися до підприємства, де працює чоловік, аби нам допомогли. Сказали: «Як вивеземо кукурудзу – дамо». До цієї пори ждемо. Тому ми звертаємося до всіх небайдужих людей, допоможіть нашому хлопчику повернути слух».

Не будьмо байдужими. Разом ми зможемо подарувати Ромчикові чарівний світ звуків. Мама мріє про це і вже уявляє, якою буде реакція її синочка на повноцінно почуті звуки.

Гроші можна переказати на картку Приватбанку 4149 4391 0203 4729 Білоус Людмила Олександрівна

Джерело: Вісті Черкащини

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.