Гімнаст виборов звання кращого спортсмена листопада-2020 на Черкащині

Опубліковано: 09.12.2020
Гімнаст виборов звання кращого спортсмена листопада-2020 на Черкащині

Традиційна щомісячна церемонія відзначення кращих спортсменів триває на Черкащині. Днями підвели підсумки листопада 2020 року.

Експертна комісія при відділенні НОК України в Черкаській області визначає переможців за результатами, які продемонстрували спортсмени на змаганнях всеукраїнського та світового рівнів у попередній місяць.

Про це інформує відділення НОК України у Черкаській області.

За звання кращого в листопаді змагалися четверо спортсменів, зокрема боксерки Яна Тараненко і Вікторія Левчук, гімнаст Ілля Ковтун та Юлія Третяк (кінний спорт).Голоси експертів розділилися між кількома претендентами. Перемогу ж виборов Ілля Ковтун. Він та його тренер Ірина Надюк визнані кращими в листопаді на Черкащині. Відділення НОК України в Черкаській області відзначить переможців грамотами та грошовою премією.Майстер спорту України міжнародного класу Ілля Ковтун у чемпіонаті України серед юніорів з гімнастики спортивної, що відбувся в Кропивницькому, виборов 8 нагород. У його скарбничці: шість золотих медалей (гімнастичне багатоборство, вільні вправи, кінь-махи, кільця, паралельні бруси, поперечина), командне «срібло» та «бронза» з опорного стрибка.Кандидат у майстри спорту Яна Тараненко взяла участь у чемпіонаті Європи серед молоді з боксу в Чорногорії (Будва) та виборола друге місце змагань у ваговій категорії до 81 кг.Боксерка Вікторія Левчук посіла третю сходинку на цьому чемпіонаті у ваговій категорії понад 81 кг.

Кандидат у майстри спорту Юлія Третяк взяла участь у Кубку України з подолання перешкод (кінний спорт), що відбувся в Жашкові на Черкащині. Спортсменка виборола друге та третє місця змагань за різними маршрутами.

Джерело: Вечірня Умань

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.