Ірина Плетньова: підсумки тижня

Опубліковано: 13.12.2020

На своїй сторінці у соціальній мережі Facebook Уманський міський голова Ірина Плетньова підвела підсумки тижня і розповіла про головні події, які стались в Умані протягом цього часу.

Вона зазначила, що минулий тиждень розпочався з приємних подій, а саме:

✅відзначено кращих працівників управлінь, служб, відділів міської ради та ветеранів органів місцевого самоврядування з нагоди Дня органів місцевого самоврядування;

✅проведено зустріч з місцевими підприємцями стосовно організації та прикрашення різних локації міста до Новорічних свят задля спільного створення колоритної атмосфери, казкового настрою, як для уманчан, так і гостей міста.

Ірина Плетньова подякувала всім, хто відгукнувся та підтримав таку ініціативу!

✅Під час засідання виконавчого комітету Уманської міської ради було прийнято ряд важливих рішень, у тому числі,  затверджено новий склад комісії з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Це дасть змогу врегулювати роботу в місті для захисту громади від розповсюдження COVID-19 на території міста Умані.

✅Своєрідним викликом цього тижня стала негода, яка вирує по всій Україні. Комунальні служби Умані із задіяною спецтехнікою були готові до таких ситуацій. Тому наразі вони працюють вдень і вночі в посиленому режимі для того, аби уманчани могли комфортно пересуватись містом. «Особисто контролюю це питання!

Прошу всіх з розумінням ставитись до ситуації, яка склалась!» – додала пані-мер.

✅Однією з актуальних тем обговорення в соціальних мережах стало питання про так зване підняття тарифів на теплопостачання в Умані.

Тому, щоб уманчан не вводили в оману, міський голова роз’яснила це питання. 

Отже, влітку 2020 року попереднім скликанням виконавчого комітету Уманської міської ради на той час під керівництвом міського голови Цебрія було прийнято рішення про нібито зниження тарифів на тепло. Але по цьому тарифу уманчани не сплачували кошти за тепло, оскільки влітку опалення не було

Рішенням нового складу виконавчого комітету Уманської міської ради було повернуто тариф на теплопостачання 2018 року.

Тобто, ніякого підвищення тарифу на тепло не відбулось. Уманчани сплачують за тепло за тим тарифом, який був у 2018 році.

Маніпуляції колишнього міського голови про “зниженням тарифу”  проводились для піару перед виборами.

«Прошу уманчан бути обачливими, аби не стати жертвами маніпуляцій!» – прокоментувала Ірина Плетньова.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.