Через сказ на Уманщині оголосили карантинні заходи

Опубліковано: 17.12.2020
Через сказ на Уманщині оголосили карантинні заходи

Державною надзвичайною протиепізоотичною комісією Уманської міської ради було визначено неблагополучною зоною обмежену вулицями: Вокзальна, Кармелюка, Богуна, Дерев’янка, Успенська; загрозливою – м. Умань, села: Піківець, Кочержинці,  Громи, Собківка, Городецьке, Паланської об’єднаної територіальної громади.

Про це на сторінці у Facebook повідомляє Виконком Уманської Міської Ради.

У дописі зазначено, що в неблагополучній та загрозливій зонах проводитимуться щеплення тварин. Заборонено улаштування ярмарок, виставок, змагань за участі будь-яких тварин, ввезення та вивіз тварин. 

Карантинні заходи триватимуть до 08.02.2021.

Також прохання до всіх власників тварин – надати інформацію щодо наявних тварин в приватних домоволодіннях на території ОСББ РЕУ-3, підприємств, установ та організацій і сприяти проведенню щеплень, зокрема і безпритульних тварин.

При загрозі покусу тваринами з непритаманною поведінкою прохання негайно телефонувати за телефоном 101, 102 або у відділ житлово-комунального господарства за телефоном 3-23-90, Уманську районну державну лікарню ветеринарної медицини.

Прохання до власників тварин  – дотримуватися правил утримання, вигулу домашніх тварин.

«ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ МІСТА, НАВКОЛИШНІХ СІЛ! СКАЗ – ЦЕ НЕБЕЗПЕЧНА ХВОРОБА ТВАРИН ТА ЛЮДЕЙ. З МЕТОЮ ЗБЕРЕЖЕННЯ ЖИТТЯ ТА ЗДОРОВ’Я – НЕ ПІДХОДЬТЕ, НЕ ГОДУЙТЕ, НЕ ПРОВОКУЙТЕ НЕЗНАЙОМИХ ТВАРИН, ПРИ БАЖАННІ СТЕРИЛІЗУВАТИ БРОДЯЧИХ ТВАРИН – ЗВЕРТАЙТЕСЯ В УМАНСЬКУ РАЙОННУ ДЕРЖАВНУ ЛІКАРНЮ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ ЗА ТЕЛЕФОНОМ 3-23-90»

«ШАНОВНІ МИСЛИВЦІ! ЗАБЕЗПЕЧТЕ ВИКОНАННЯ СТ. 30 ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО МИСЛИВСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ТА ПОЛЮВАННЯ». ОБОВ’ЯЗКОВО ПРИЩЕПІТЬ ВЛАСНИХ СОБАК, ДОТРИМУЙТЕСЯ ПРАВИЛ ПОЛЮВАННЯ, НЕ НАРАЖАЙТЕ СЕБЕ НА НЕБЕЗПЕКУ, ПРОЙДІТЬ ПІДГОТОВКУ. ВРАХУЙТЕ, ЩО  В НЕБЛАГОПОЛУЧНІЙ ТА ЗАГРОЗЛИВІЙ ЗОНАХ ЗАБОРОНЕНО ПРОМИСЛОВИЙ ТА ЛІЦЕНЗІЙНИЙ ВІДСТРІЛ».

Фото тематичне

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.