Не розуміли, де знаходяться: у Смілі на залізниці двоє хлопців отримали опіки

Опубліковано: 21.12.2020
45 % опіків тіла: 18-річний юнак потребує допомоги (ВІДЕО)

Два виклики в диспетчерську екстренки надійшли сьогодні близько 15-ї години. Повідомили про опіки у двох хлопців на залізничній дорозі у Смілі. Про одну дитину небайдужі повідомили на вулиці Зоряній, 2. Про іншу – поряд зі Знам’янським вантажним парком біля 73-ї колії.

Про це повідомляє речниця КНП «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф ЧОР» Ірина Назарок.

У обох випадках очевидці розповідають, що побачили дитину, яка не розуміла, де знаходиться, і що коїться. До того ж, і в одного, і в іншого хлопця був обгорілий одяг.

За вказаними адресами виїхали одразу дві різні бригади. Біля обох дітей знаходились небайдужі, які й викликали швидку. Медики надавали невідкладну допомогу постраждалим. Обидва розповідали, що не пам’ятають, що сталося. Бо ніби вони просто прогулювались вздовж цистерн, які стояли на залізничній колії.

Урешті обох дітей доправили до Смілянської міської лікарні, одного у реанімаційне відділення. У 16-річного медики діагностували електротравму, термічні опіки обличчя та кисті 5% 1-2 ступеню. У 14-річного – близько 40% опіків тіла: обличчя, верхніх та нижніх кінцівок, грудної клітки. Обох хлопців бригади екстренки транспортують до опікового відділення Першої черкаської міської лікарні.

Джерело: ВиЧерпно

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.